Roder HTS Structures

PRONÁJEM A PRODEJ – průmyslové objekty

Společnost RÖDER HTS HÖCKER je předním subjektem v návrhu, dodávce a instalaci dočasných skladů a dočasných objektů pro polotrvalé i trvalé používání.

Náš sortiment inovačních stavebnicových dočasných objektů je k dispozici pro dlouhodobé pronajímání i pro přímý nákup na celém světě a poskytuje zákazníkům okamžitá řešení zakrytí prostoru vhodná pro celou řadu průmyslových a specializovaných aplikací. Ty zahrnují: obecná dočasná skladovací zařízení, logistická a distribuční zařízení, sanační zakrytí, tovární prostory, maloobchodní podlahové objekty, výstavní salóny, letectví, přístavní objekty, vojenská zařízení a objekty pro volný čas.

Obchodní a průmyslové objekty poskytují bezkonkurenční kvalitu, univerzálnost a hodnotu za vynaložené prostředky při porovnání s tradičními konstrukčními metodami. Tyto objekty je možno montovat, rozšiřovat, rozebírat nebo přemísťovat s minimálním narušením a bezkonkurenční rychlostí výstavby v porovnání s tradičními stavebními metodami.

Standardní konstrukce jsou k dispozici v šířkách se světlým rozpětím 5,00 m, 7,50 m, 10,00 m, 12,50 m, 15,00 m, 17,50 m, 20,00 m, 25,00 m a 30,00 m při standardních výškách střešní římsy 3,20 m, 4,20 m, 5,20 m a 6,20 m (další šířky a výšky střešní římsy jsou k dispozici na požádání). Objekty jsou k dispozici v neizolované i izolované verzi v kombinaci s širokou řadou volitelných komponentů z řad příslušenství.

Poskytování odborné montáže a projektového řízení v případě požadavků od našich zákazníků doplňuje náš široký sortiment konstrukcí. Od zajištění jednoho montážního technika po zajištění kompletní služby projektového řízení při působení generálního dodavatele budou naši zkušení konstrukční pracovníci spolupracovat s vaším týmem po celou dobu realizace projektu za účelem zajištění celkové spokojenosti a úspěchu daného projektu.

Kontaktujte společnost RÖDER HTS HÖCKER ještě dnes za účelem projednání vašeho příštího projektu.

 

Scroll Up