Roder HTS Structures

PRODEJ – Zákaznicky orientované konstrukce

Od návrhu po realizaci je divize speciálních projektů společnosti RÖDER HTS HÖCKER schopna zrealizovat zákaznicky uzpůsobené konstrukce pro většinu typů aplikací.

Roky zkušeností v kombinaci s využitím technologie jsou klíčovými faktory k našemu úspěchu v této oblasti. Naši konstruktéři a technici jsou schopni čerpat z více než půl století kombinovaných zkušeností ve výrobě zákaznicky uzpůsobených konstrukcí se světlým rozpětím. Tato skutečnost společně s naším využitím nejnovějších technologií typu CAD a přesných strojních zařízení s CNC řízením umožňuje společnosti RÖDER HTS HÖCKER převádět většinu koncepčních nápadů do reality.

Konstrukce jsou navrženy a dodávány podle konkrétních požadavků zákazníků. Zvláštní specifikace mohou například vyžadovat, aby příslušná konstrukce měla velmi nadprůměrné vlastnosti v oblasti odolnosti vůči sněhovému nebo větrnému zatížení. Ve většině případů můžeme splnit specifikace zákazníků od standardních jednoduchých řešení po konstrukci víceúrovňových plně izolovaných center pro pořádání akcí.

Naše osvědčená historie poskytování zákaznicky orientovaných konstrukcí je dále posílena naší schopností zajistit zkušené montážní týmy a odpovídající projektové řízení. Tento zdroj je jednou z hlavních předností společnosti RÖDER HTS HÖCKER a je vždy k dispozici pro naši globální klientelu. Od zajištění jednoho montážního technika, který vyškolí a bude řídit pracovní tým zákazníka při počáteční montáži po zajištění komplexní služby projektového řízení v rámci působnosti generálního dodavatele nabízíme naše komplexní dodavatelské a montážní služby po celém světě.

Kontaktujte společnost RÖDER HTS HÖCKER ještě dnes za účelem projednání vašeho zákaznicky uzpůsobeného projektu.

 

Scroll Up