Roder HTS Structures

PRODEJ – náhradní krycí materiály

Hledáte náhradní krycí materiály, které by nahradily stávající zásoby stanových krycích materiálů? Pokud ano, tak již nemusíte dále hledat. Společnost RÖDER HTS HÖCKER dodává náhradní krycí materiály pro většinu hlavních konstrukčních systémů se světlým rozpětím za mnohem nižší cenu, než byste očekávali!

Prémiové krycí materiály z textilií od společnosti RÖDER HTS HÖCKER se vyrábějí za použití nejnovějších počítačově řízených řezacích procesů, vysokofrekvenčního sváření, tepelných těsnicích systémů a zařízení pro finální úpravy. Za použití technologicky vyspělých výrobních metod zajistíme, aby naše předem navržené krycí materiály byly vyrobeny a dokončeny s minimálními kladnými / zápornými tolerancemi poskytujícími dokonalé lícování a konečné provedení za každých okolností.

Naše vysoce kvalitní krycí materiály jsou vyráběny za použití pouze nejnovějších vyspělých vysoce kvalitních textilií s potahem z PVC s nízkým knotovým efektem a vysoce lesklou bílou barvou s úpravou proti šíření plísní a kedrovou příměsí pro odpuzování vlhkosti. Výběr a použití těchto špičkových materiálů zaručuje nejvyšší úrovně kvality, spolehlivosti a trvanlivosti při výrobě dočasných konstrukcí. Naše krycí materiály poskytují optimální výkonové parametry a dlouhý životní cyklus, které byste mohli očekávat pouze od kvalitního technicky propracovaného výrobku.

Všechny textilie s potahem z PVC používané v našich krycích materiálech pocházejí ze zdrojů v Evropských společenstvích, které zajišťují, že vybrané textilie jsou plně odolné vůči požáru v souladu s průmyslovými normami, včetně DIN 4102, B1, M2 (POZNÁMKA: dané textilie splňují rovněž nejvíce uznávané mezinárodní normy pro požární odolnost).

Kontaktujte společnost RÖDER HTS HÖCKER ještě dnes pro další informace o výrobkách a cenách.

 

Scroll Up