Roder HTS Structures

Tent Expo

TENT-EXPO je světově uznávanou „interní“ každoroční výstavou pro sektor zajištění mezinárodních akcí a dalších dočasných konstrukcí. Nyní ve svém desátém ročníku se tato výstava stává výkladní skříní širokého sortimentu konstrukčních systémů se světlým rozpětím, jež jsou k dispozici od společnosti RÖDER HTS HÖCKER společně s výstavou nejnovějších inovací výrobků společnosti a výrobků z řad příslušenství. Tato událost rovněž přináší demonstrace výrobků a informativní exkurze po výrobním závodu společnosti RÖDER HTS HÖCKER.

Vedle výrobků společnosti RÖDER HTS HÖCKER tato výstava představuje též další přední dodavatele zařízení ze sektoru zajišťování různých akcí, kteří přicházejí z celého světa, aby zde vystavili své výrobky a prezentovali své služby. Mezi těmito firmami najdete například též dodavatele nábytku, softwaru pro pořádání akcí/vedení zásob, dodavatele vnitřních obkladů a vzduchotechnických systémů.

Návštěva výstavy je bezplatná a zahrnuje rovněž občerstvení a nápoje zdarma po celou dobu konání akce. Kromě toho společnost RÖDER HTS HÖCKER poskytne pro návštěvníky přijíždějící ze zahraničí bezplatné ubytování v hotelu a transfery z letiště na výstavu a zpět.

Tato událost se rozrostla a nyní přitahuje více než 2 000 návštěvníků po celé 4 dny konání. Akce je pořádána v průběhu měsíce listopadu na účelově vybudovaném výstavišti Wächterbach v Německu.

Přidejte se k nám na Tent Expo 2018 – Zaregistrujte se nyní

Scroll Up