Roder HTS Structures

Proč používat RÖDER HTS HÖCKER

Vysoce kvalitní dočasná prostředí od značky, které můžete důvěřovat

RÖDER HTS HÖCKER GmbH aplikuje politiku neustálého zlepšování v celém svém oboru působení. Pravidelná vyhodnocení úrovní služeb, tržních trendů, cenové tvorby a provozní činnosti umožňují společnosti RÖDER HTS HÖCKER GmbH dodávat optimální služby a výrobní řady svým zákazníkům z celého světa.

Klíčové silné stránky společnosti RÖDER HTS HÖCKER GmbH:

  • Renomovaný přední německý výrobce polních stanových systémů a průmyslových objektů.
  • Široký sortiment více než 600 různých dočasných konstrukčních systémů pro více aplikací.
  • Nejmodernější výrobní zařízení schopné vyrobit až 60 000 m² nových konstrukcí za týden.
  • Komponenty jsou obráběny s využitím CNC strojů a jejich finální povrchová úprava je prováděna ručně, což zajišťuje soustavnou vysokou kvalitu finálního provedení.
  • Specializovaný technický tým konstruktérů a statiků pracujících se systémy CAD / CAM určený pro realizaci zákaznicky uzpůsobených projektů.
  • Evropské normy zaručují vysoce kvalitní, profesionálně navržené a plně certifikované konstrukce.
  • Interní odborní pracovníci prodeje se strategickým zastoupením po celém světě, kteří poskytují znalosti místního prostředí a podporu v místě.
  • Vždy je možno dosáhnout krátké realizační výrobní lhůty bez ohledu na velikost objednávky.
  • Globálně uznávaná značka, které můžete důvěřovat a se kterou můžete být naprosto klidní.
  • Konkurenceschopná cenotvorná politika napříč všemi výrobními řadami – zajišťující spokojenost zákazníků.

Výrobky – Máme k výběru více než 600 standardních provedení dočasných konstrukcí, ze kterých si můžete vybrat, přičemž většina z nich je k dispozici k dodání za pouhých 15 dnů od data potvrzení objednávky. Naši zkušební pracovníci vám navrhnou nejvhodnější výrobek pro vaše požadavky z našeho rozsáhlého sortimentu. Vždy máme na mysli váš rozpočet, přičemž zajistíme, abyste získali ten nejvhodnější výrobek pro specifickou aplikaci za nejlepší cenu, která je k dispozici na současném trhu.

Servis – Když se na nás obrátíte, budete hovořit přímo s jedním z našich více než 40 globálních interních technických expertů pracujících v prodeji, kteří vám díky porozumění vašim specifickým potřebám nabídnou dočasnou konstrukci, která bude splňovat vaše náročné požadavky na přesnost.

Naše poslání – Usilujeme o poskytování prvotřídních výrobků a služeb zajišťujících plnou spokojenost zákazníků. Jsme vždy k dispozici pro zodpovězení vašich obecných a technických otázek ohledně výrobků – naší snahou je zajistit odpověď na vaše zavolání do 24 hodin.

Kvalita a zabezpečování jakosti – Všechny naše výrobky jsou plně kryty zárukou spočívající v prvotřídní úrovni služeb, jež poskytuje našim zákazníkům naprostou jistotu ohledně výrobků i provedení. Máme za sebou řadu let praxe v navrhování, výrobě a dodávce dočasných konstrukcí.

Učiňte další krok a kontaktujte společnost RÖDER HTS HÖCKER GmbH již dnes.

 

Scroll Up