Roder HTS Structures

Návrh a výroba

Přední firma v oboru přesně vyráběných stanových systémů

Náš závazek v oblasti kvality se odráží ve výrobkách, které navrhujeme a vyrábíme. Všechny výrobky společnosti RÖDER HTS HÖCKER procházejí podrobnou analýzou konstrukčních návrhů, která vám poskytuje úplné ubezpečení, že naše výrobky budou po celý svůj životní cyklus poskytovat vynikající výkonové parametry.

Výrobky společnosti RÖDER HTS HÖCKER jsou navrhovány, vyvíjeny a vyráběny v našem výrobním zařízení s certifikací dle ISO 9001:2000, které se nachází v Kefenrodu v Německu. Inovace a technologie jsou v popření filozofie společnosti s významnými investicemi do výrobního procesu, které jsou hnacím motorem našeho přetrvávajícího úspěchu. Tato politika neustálých investic zajišťuje, že společnost dosahuje soustavně vysokých úrovní kvality výrobků, efektivity a produktivity.

Klíčové silné stránky v oblasti návrhu a výroby:

  • Společnost působí ze svého moderního výrobního zařízení o ploše 64 000 m², které je navrženo a postaveno specificky pro vysokokapacitní výrobu našeho širokého sortimentu dočasných konstrukčních systémů a výrobků z oblasti jejich příslušenství.
  • Zařízení má schopnost a kapacitu pracovat 24 hodin denně, což umožňuje výrobní výkon až 60 000 m² hotového výrobku – dočasných konstrukcí – týdně, což zajišťuje uspokojení vysoké poptávky po výrobkách a dosažení pevných dodacích lhůt v průběhu celého roku.
  • Naše rozsáhlé oddělení technického designu a konstrukční analýzy je plně vybaveno nejnovějším softwarem, včetně předních průmyslových aplikací, jako jsou AutoCAD a Strucad. Silné odhodlání investovat do nové technologie umožňuje navrhování nových výrobků i navrhování zákaznicky uzpůsobených výrobků a naše projekty tak umožňují dosažení nejvyšších kvalitativních standardů a hodnotných konstrukčních řešení, která splňují náročné požadavky na přesnost.
  • Naše moderní výrobní zařízení sestává ze šesti účelových výrobních hal, přičemž každá z nich je plně vybavena pojízdnými mostovými jeřábovými systémy, jež umožňují hladký tok výrobku celým výrobním procesem od fáze surovin po hotový výrobek.
  • Všechny primární rámové komponenty (stojky, nosníky, vaznice a štítové rámové konstrukce) jsou vyráběny na jednom z pěti vysokorychlostních CNC strojích s 5 osami robotického typu (numerické počítačové řízení). Tyto zdokonalené výrobní metody nabízejí vysoký stupeň přesnosti obrábění, což vede k dokonale zkonstruovanému koncovému výrobku.
  • Všechny rámové komponenty podléhají přísným postupům kontroly kvality a konečné výstupní kontroly. Po konečné výstupní kontrole jsou výrobky zabaleny, opásány a připraveny k expedici zákazníkovi.

Celý provoz výrobního závodu je plně podporován spolehlivým infrastrukturním systémem, který nám umožňuje vyrábět naše přední stanové systémy se světlým rozpětím a příslušenství na světové úrovni efektivním a účinným způsobem.

 

JW Player goes here

Scroll Up