Roder HTS Structures

O společnosti RÖDER HTS HÖCKER GmbH

Vysoce kvalitní výrobky od značky, které můžete důvěřovat

RÖDER HTS HÖCKER GmbH je společnost, která získala celou řadu ocenění a specializuje se na návrh, výrobu a dodávku dočasných a polotrvalých demontovatelných stanových systémů s různým světlým rozpětím. Své výrobky dodává soukromému i veřejnému sektoru, včetně zdravotnictví a pro pořádání různých akcí, pro vojenské účely, organizaci pomoci, maloobchod a průmyslový sektor obecně.

Jméno rodiny Röder je již více než 50 let spojováno s oborem výroby stanů. Nová společnost zahájila svou činnost v roce 2001 pod vedením předního odborníka v oboru Heinze Rödera. Heinz Röder je inovátorem v tomto oboru a byl schopen čerpat z téměř půl století dlouhé praxe a rozsáhlých znalostí získaných v průběhu let, kdy působil jako vlastník společnosti Röder AG. Společnost Röder AG založená v roce 1959 byla prodána v roce 1994, kdy se Heinz Röder vzdal svého dalšího působení v této firmě.

Společnost prožívala rychlý růst již od svého založení a v dnešní době je považována za přední globální sílu na tomto specializovaném trhu. Společnost vyrábí rozsáhlý sortiment samonosných stavebnicových stanových konstrukcí s různým světlým rozpětím, které jsou k dispozici v šířkách tohoto rozpětí od 3,00 m do 60,00 m.

Inovace a technologie jsou klíčovými hnacími silami společnosti, přičemž významnou roli v neustálém rozvoji společnosti hrají rozsáhlé investice do výrobních procesů. Společnost stále investuje do svého moderního výrobního zařízení pro stanové konstrukce o ploše 64 000 m², které se nachází v oblasti Kefenrodu v Německu. Toto výrobní zařízení umožňuje společnosti vyrábět svůj rozsáhlý sortiment vysoce kvalitních výrobků ve vlastních prostorách. To zajišťuje, že všichni zákazníci dostávají nejvyšší úroveň služeb, což obnáší též krátké realizační doby pro výrobu, kontrolu jakosti, konkurenceschopné ceny a výrobky, které jsou navrženy a zkonstruovány podle nejvyšších kvalitativních standardů.

Společnost v současné době zaměstnává přímým způsobem více než 130 pracovníků, přičemž většina těchto zaměstnanců je u firmy zaměstnána již od jejích prvních dnů. Všichni zaměstnanci jsou vysoce kvalifikováni a vyškoleni ve svém pracovním oboru a jsou povzbuzováni k získávání nových dovedností a profesnímu rozvoji v rámci organizace. Společnost je velmi hrdá na nízkou fluktuaci svých pracovníků a na svou pověst dobrého zaměstnavatele.

Těšíme se na spolupráci s vaší firmou a na to, že vám budeme moci poskytovat výrobky, které vás přesvědčí svou vysokou kvalitou, trvanlivostí a inovačním designem.

Scroll Up